کیف گیتار رو دستتون باد کرده؟!

کیف گیتار رو دستتون باد کرده؟!

شاید شما هم از جمله افرادی باشید که گیتار تون رو به دلایلی مثل شکسته شدن، خراب شدن، گم شدن یا حتی دزدیده شدن از دست داده باشین اما کیف گیتار رو هنوز نگه داشتین و واقعا نمیدونین باهاش چی کار کنین؟!

حتما کیف گیتار براتون تبدیل شده به وسیله ای که دیگه کاربردی نداره و حتی بیشتر از مفید بودن داره فضا اشغال میکنه. بعضی ها از کیف گیتار به عنوان یه کیف استفاده میکنن و توش رو پر میکنن از وسایل مختلف، بعضیای دیگه هم سعی میکنن دور از چشم باشه و توی انبار جا میدنش، یه عده دیگه هم چون نمیدونن با این وسیله چیکار کنن به عنوان دکور اون رو دیوار نصب میکنن.

اما ما پیشنهاد بهتری براتون داریم. سایت سنگریز که قبل از این به شما امکان فروش گیتارهایی مشقی، قدیمی و یا بدون استفاده رو داده بود!
می تونید کیف گیتاری رو که دیگه ازش استفاده نمی کنین رو هم با انتشار یه آگهی رایگان توی سایت سنگریز به فروش برسونین.
شاید تا قبل از خوندن این مطلب، به ذهنتون نمی رسید که میشه به کیف گیتار تون به چشم یه سرمایه نگاه کنین و یا اینکه تمایل داشتین اون رو بفروشین اما جای مناسبی براش پیدا نکرده بودین. خب، سایت سنگریز این فضا رو براتون فراهم کرده که بدون مشکل پیدا کردن مغازه های خریدار ساز و وسایل جانبی دست دو، اون رو توی اینترنت بفروشین.
کیف های ساز هم از جمله اجناسیه که تبادل همراه با اطمینانی داره به همین دلیل خرید و فروش دست دومش زیاده و هستن کسانی که تمایل دارن یه کیف گیتار دست دوم سالم برای سازشون بخرن تا هزینه کمتری رو پرداخت کنن. فقط لازمه قبل از فروش، اگه کیف نیاز به شستشو یا تعمیرات داره، حتما انجام بشه تا زیبایی و تمیزی اون، مشتری رو ترغیب به خرید کنه.

کیف گیتار رو با آب ولرم و مایع شستشو و با دست بشورین، هرگز اون رو توی ماشین لباس شویی نندازین چون فرم و حالت خودش رو از دست میده، اگه هم کیف گیتار تون از نوع «هارد کیس» هست، می تونین اون رو با یه پارچه نمدار و آغشته با مواد تمیز کننده پاک کنین و با یه پارچه خشک و تمیز خشکش کنید.

اگه درباره قیمت کیف و کاور گیتار اطلاعی ندارین می تونین به سایت سنگریز مراجعه کنین و صفحه کیف گیتار و گیتار رو ببینین.

Leave a Comment

All fields are required. Your email address will not be published.